Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Product categories

Auto-Wheel velgenreiniger - 5000ml

Art. nr. BH-AW5000
More info.

De Bilt-Hamber Auto-Wheel is een zuurvrije, alkalische velgenreiniger. Vaak is het niet eens nodig om het oppervlak van de velg met een kwast of borstel te bewerken!

Tijdens het remmen komen duizenden metaaldeeltjes vrij van de schijven en blokken. Deze deeltjes hechten zich aan het lakwerk van de velg en kunnen na verloop van tijd diep invreten. Zure velgenreinigers krijgen deze deeltjes zeer lastig weg, met alle nadelige gevolgen van zure producten vandien, zoals doffige lak. Auto-Wheel is effectiever, veiliger en sneller dan deze zure velgenreinigers. De metaaldeeltjes worden simpelweg omgezet in een vloeistof, waarna ze kunnen worden weggespoeld met water. 

Dankzij de pH-neutrale formule is Auto-Wheel veilig voor vrijwel alle fabrieksvelgen. Bij twijfel altijd eerst proberen op een onopvallende plaats.

Product number: BH-AW5000

Manufacturer
Bilt-Hamber Laboratories
Hoffmanns Way 18
CM1 1GU Chelmsford, Verenigd Koninkrijk
EU Representative
Carclean
Huygensstraat 35
2652XK Berkel en Rodenrijs, Nederland

H302: Harmful if swallowed.
H317: May cause an allergic skin reaction.
H319: Causes serious eye irritation.
Exclamation Mark: Health hazard/Hazardous to the ozone layer

  • Spray Auto-Wheel op een koele velg.
  • Vermijd zoveel mogelijk het sprayen op de plastic dop die vaak in het midden van de velg zit.
  • Laat het product 3-5 minuten zijn werk doen totdat het verkleurt. Werk eventueel in met een kwast of borstel.
  • Spoel de velg af met een slang of hogedrukreiniger. Herhaal indien nodig.

Dankzij de pH-neutrale formule is Auto-Wheel veilig voor vrijwel alle fabrieksvelgen. Bij twijfel altijd eerst proberen op een onopvallende plaats.

What you think.

Reviews


In a nutshell
Excellent wheel cleaner: highly effective iron remover that cleans quickly, smells better than rivals and gives very good results—many users buy larger sizes. Only minor gripe is the spray head (replace for better misting). Great value and a must-have for spotless rims.

5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.

4 - 3 of 25 reviews

Erg goede zo niet beste wheelcleaner

Voor de erg vervuilde rims beste produkt; ik gebruik dan nog wel even een kwast en brush; heel goed naspoelen met hoge druk reiniger.

Han van de Pavert - 14/01/2022

Goed spul, ruikt niet zo fris.

Erg fijne velgenreiniger. Maakt goed de velgen schoon, maar ik gebruik deze ook (iets verdund) om vliegroest te verwijderen op de lak en dat doet die ook prima. Er is 1 nadeel bij dit product en dat is de geur. het ruikt niet al te fris, maar dat is een kleinigheidje in mijn ogen.

Arjan - 21/10/2021

Top wheelcleaner

Dit product is erg goed in het schoonmaken (en ontijzeren) van velgen. Even insprayen en je ziet vrijwel direct dat de ijzerdeeltjes van remstof enz. paars beginnen te kleuren. Even laten intrekken en daarna met een velgenborstel naborstelen om echt goed schoon te maken.

A - 13/07/2021

Shared on our socials.

Our #CleanRiders in action