Fluxx tapkraan 13/40 DIN 40
- Tapkranen voor diverse maten jerrycans
- Probleemloos vullen
- Geen geknoei
Met de FLUXX tapkraan vul je gemakkelijk, snel en zonder knoeien kleinere flessen vanuit een jerrycan. De FLUXX tapkraan vermindert het klotsen en is geschikt voor vrijwel alle vloeistoffen. Lekt niet na.
Verkrijgbare maten:
- 13/38 DIN 38 - geschikt voor Poorboy's World 3,78L, Auto Finesse 5L, Autoglym 2,5L en P&S 3,78L past wel maar zit wel een beetje scheef op de kan maar sluit wel af
- 13/40 DIN 40 - geschikt voor Kenotek 5L
- 13/45 DIN 45 - geschikt voor de nieuwe stijl Valet Pro 5L
- 13/51 DIN 51 - geschikt voor Monello 5L, Dodo Juice 5L, Nanolex 5L en Great Lion 5L, Koch-Chemie 5L, Autoglym 5L
- 13/61 DIN 61 - geschikt voor Koch-Chemie 10L
- 23/63 DIN 63 - geschikt voor Bilthamber 5L
| Product number: | 403133 |
|---|
Na gebruik de kan altijd rechtop zetten.
7 - 3 of 30 reviews
Past op 2 maten schroefdraad
Tot mijn verrassing past deze zowel op de 5 liter jerrycan als om de kleinere jerrycans door de buitenste ring eraf te draaien.
ziet er goed uit
Helaas had ik deze kraan in een verkeerde maat besteld waardoor ik hem niet heb kunnen testen. Maar desondanks dat ziet de kraan er degelijk uit en loopt het draaien van de kraan soepel. 3 sterren omdat ik de werking op een jerrycan niet weet en is dit meer voor hoe het product aanvoelt en er uitziet.
Niet wat ik verwachtte
Werkt als kraan. Had gehoopt de flessen (Bilt Hamber) te kunnen neerleggen in het rek zodat deze altijd meteen toegankelijk zijn. Maar deze kraan lekt aan de rubber aansluiting met de fles.
Shared on our socials.