Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Product categories

Back to Black Tire Renew Cleaner - 710ml

More info.

Word je moe van je vieze banden?

Elk vervuild en verwaarloosd rubberen oppervlak kan opknappen van een goede schoonmaakbeurt. Gebruik Mothers Back to Black Tire Renew voor het verwijderen van hardnekkig vuil, modder en resten van vorige onderhoudsmiddelen van je banden.

Door de moderne samenstelling is deze cleaner veilig en effectief op elk rubberoppervlak. Reinig je banden eerst met dit product alvorens een bandendressing aan te brengen voor een langere duurzaamheid.

Product number: 09324

H317: May cause an allergic skin reaction.
H319: Causes serious eye irritation.
Exclamation Mark: Health hazard/Hazardous to the ozone layer

What you think.

Reviews


5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star


1 - 3 of 10 reviews

Met borstel inwerken voor het beste resultaat

Banden ingesprayd, ingeborsteld en werking start direct! Rest van velg schoongemaakt met great-lion en sopje calfornia gold Met HD spuit afgespoeld: mooi schoon!

Peter - 06/06/2025

Aardig spul

Gekocht in de aanbieding om eens te proberen. Nog voor gebruik een kleine tegenvaller; ondanks dat er op de flacon staat dat je een smalle en brede straal kan sprayen, had de flacon 2x de brede spuit (hierdoor spray je best wat in het niets). Voor wat de werking betreft, prima spul! Je ziet vrijwel direct t schuim bruin kleuren en met een harde borstel schrob je de band behoorlijk schoon. Voor nog mooier resultaat zou je er nog wel een dressing moeten aanbrengen ;-)

Ferry - 01/06/2025

Werkt goed.

Geheel naar verwachting. Banden inspuiten , hierna met een harde borstel het vuil uit je banden schrobben.Je ziet direct het witte schuim vuil worden.Hierna afspoelen.Heb dit hierna nog een keer herhaald en banden zien er echt weer goed uit. Voor een nog mooier resultaat moet je zoals in eerdere reviews wordt aangegeven je banden nog behandelen met een bandendressing.

Walter - 05/05/2025

Shared on our socials.

Our #CleanRiders in action