- Speciaal samengesteld wasmiddel voor microvezelproducten
- Houdt microvezel in optimale conditie voor maximale opname van sop of residu
- Zonder toegevoegde kleur- en geurstoffen die microvezel kunnen aantasten
- Verwijdert alle restjes polijstmiddel, wax en sealant
- Ook geschikt voor het reinigen van polijstpads
Nanolex Microfiber Wash is een wasmiddel wat speciaal ontwikkeld is om microvezel in optimale conditie te kunnen houden. Vezels worden beter gereinigd en houden daardoor hun opnamevermogen langer vast. Microvezelproducten blijven langer zacht en gaan dus langer mee. Met name doeken waarmee producten afgenomen worden met beschermende toevoegingen hebben profijt van de Microfiber Wash.
Ook geschikt voor het reinigen van polijstpads, Uni-Balls en uni-Cones. Zowel voor handwas als machinewas te gebruiken.
Microfiber Wash bevat geen kleur- en geurstoffen die vezels kunnen verstoppen of aantasten.
| Product number: | NXMW07 |
|---|
- Inhoud: 750ml
8 - 3 of 27 reviews
Microfiber wash
zeer goede microfiber wash herstelt u handdoek of microvezel handdoek enorm goed naar originele staat laat geen resten na ik raad dit zeker aan voor te kopen
Zuiver wasmiddel voor microvezel
Wast de microvezel veilig zonder geur en andere dingen die je niet in je doeken wilt, sommige herstellen zelfs een klein beetje en voelen een beetje zachter aan. Echt hele vuile doeken of doeken met wax/sealant laat in een wat lauw water oplossinkje (10ml/2l water) een paar uurtjes trekken, was ze daarna volgens de voorschriften in de machine en komen er nagenoeg nieuw uit.
Top product
Ik kan dit product (nog) niet vergelijken met een gelijkaardig product maar het doet wat het moet doen voor mij, daarnaast is de prijs zeer aantrekkelijk in vergelijking met anderen. De MF doeken voelen terug lekker zacht aan.
Shared on our socials.