Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Mothers mania is in full force! 35% discount on everything.
Carclean.com organization Logo Achieve flawless shine with Poorboys World Velvet Smooth 50x90cm, ideal for buffing your car. Try it now for a streak-free finish. Check now!
9.6
12.000+ reviews

Velvet Smooth - 50x90cm

More info.

Leg met deze doek de laatste hand aan je zorgvuldig onder handen genomen auto. Ultiem voor het tot hoogglans oppoetsen van je lak. Ook geschikt om te gebruiken samen met een detailerspray. De doek heeft een zeer fijne structuur en laat geen vegen of strepen achter. De doek is groot genoeg om een hele auto te kunnen doen.

Product number: PB-VS
Gram per vierkante meter: 350

What you think.

Reviews


5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star


2 reviews

Beoordeling

Mooie, grote, zachte doek. Ik gebruik deze voor de PB QD+ . Maar hij voelt wat dun en onhandig aan. Maar dat komt omdat ik voor alle andere klussen de veel dikkere Deluxe Mega-Mega Towel gebruik.

Kenny - 13/06/2011

Beoordeling

Lekker formaat doek met een zijdezachte "velours" korte vezel. Gebruikt in combinatie met de Dodo Juice Red Mist na het wassen. Paar keer dubbel gevouden en in een formaat 30 x 30 gebruikt. Steeds een kant voor het verdelen en dan omgekeerd om uit te wrijven. Paar keer wisselen en zo de hele auto kunnen doen. Werkt lekkerder dan een doek met lange vezels omdat die toch eerder strepen achterlaten.

RedCat - 31/10/2010