- Maakt textiel waterafstotend en vuilafstotend.
- UV-beschermer
- Geschikt voor alle nieuwe of gereinigde textielen binnen- en buitenshuis.
- Beschermt tegen schimmelvorming en verwering.
Wat een superproduct; deze formule is geschikt voor het beschermen van onder andere je cabriodak, je jas, (stoffen) schoenen en buitenmeubels.
Dit product is gemakkelijk te gebruiken en maakt textiel waterafstotend en vuilafstotend als de beste!
303 High Tech Fabric Guard beschermt alle nieuwe of gereinigde textiel binnen- of buitenshuis tegen water, vuil, modder, vet en UV-straling. O.a. ideaal voor canvas cabriodaken, stoffen autostoelen en vloerbekleding, en dekkappen voor pleziervaartuigen. Daarnaast is het zelfs geschikt voor fijne leersoorten, zijde, schoenen en sportkleding om het vuil- en waterafstotend te maken.De High Tech Guard beschermt tegen verwering en schimmels door de waterafstotendheid te herstellen. Hierdoor heb je geen last van watervlekken doordat vocht in de textielvezels trekt. De formule is siliconenvrij en daardoor trekt het geen vuil en stof aan, zoals andere textielbeschermers die wel siliconen bevatten. Het beschermt zeer langdurig (tot wel 3 jaar op textieloppervlakken die licht gebruikt worden). Bovendien bevat het een UV-beschermer.
303 High Tech Fabric Guard kan gebruikt worden op nieuwe textieloppervlakken om vervuiling te voorkomen vanaf het begin, of op recent gereinigd textiel om nieuwe vervuiling te voorkomen.
| Product number: | 30605 |
|---|
- 473ml
4 - 3 of 16 reviews
Cabrio dak bescherming
Het dak van een Ford Streetka behandeld met 303 Fabric Guard. Na het goed reinigen met groene zeep en de Monello borstels het dak goed laten drogen. Vervolgens het dak nog eenmaal schoongemaakt met een lintroller, om alle stofjes en losse delen te verwijderen. De auto afgeschermd met folie om ervoor te zorgen dat de Fabric Guard niet op het achterruitje of het lakwerk kon komen, dit uit gemak om alles plakvrij en schoon te houden. Vervolgens het dak ingespoten, uiteindelijk twee maal het dak afgegaan. Je hoeft het niet nog in te wrijven, alleen opspuiten is voldoende. Voor het dak van de Streetka heb ik bijna de gehele fles gebruikt. De auto vervolgens een nacht binnen laten staan, omdat het 12 tot 24 uur droog moet blijven. Hierna alle folie en afplaktape verwijderd en het dak was direct water afstotend. Die zelfde middag de auto buiten gezet en begon het te regenen, het effect was zeer goed te zien. Ook lijkt het dak nu donkerder van kleur, zoals het zou moeten horen. De stand tijd kan ik nog niks over zeggen.
Prima product om alle stoffen stoelen, cabriodaken en vloermatten waterafstotend te maken.
Prima product om alle stoffen stoelen, cabriodaken en vloermatten waterafstotend te maken. Ik gebruik deze vooral voor cabriodaken. Let wel op dat je dit binnen doet en niet buiten ivm de wind. Liefst 2x dun achter elkaar aanbrengen dan een dikke laag.
Fabric Guard
Gebruik hem voor de (vloer) matten van de auto en de camper. Werkt perfect. Ik spray het op en wrijf het in met een zachte borstel en wrijf het erna nog in met de hand ( wel handschoenen gebruiken )
Shared on our socials.