Washboard - Black
- Moeiteloos reinigen van washmitt of spons
- Voorkomt natte armen
- Ideaal voor tussentijds schoonmaken
De Grit Guard Washboard is speciaal ontwikkeld om wordt het schoon houden van je washmitt of spons tijdens het wassen een stuk gemakkelijker te maken. De Grit Guard Washboard wordt bevestigd op een Grit Guard en zorgt ervoor dat je de washmitt of spons gemakkelijk over het rooster kan wrijven zodat zand en ander grof vuil uit de washmitt of spons komt en naar beneden zakt.
De Grit Guard Washboard past op een originele Grit Guard en de Monello roosters, deze worden niet meegeleverd.
| Product number: | Washboard BLK |
|---|
Het Washboard past op de originele Grit Guard roosters en de Monello roosters.
Het Washboard is een opstaand, schuin rooster dat je rechtstreeks op een bestaand Grit Guard rooster (onderin je emmer) klikt. Het creëert een schuin oppervlak waarlangs je de washandschoen of spons eenvoudig op en neer kunt wrijven. Hierdoor laat hardnekkig vuil, zand en grind diep uit de vezels van je washandschoen los voordat je deze opnieuw op de lak gebruikt.
Nee, het Washboard is een uitbreiding. Je hebt op de bodem van je emmer een origineel Grit Guard rooster nodig om het Washboard stevig op vast te klikken. Samen vormen ze een compleet, kraspreventief reinigingssysteem.
Als je wast volgens de "twee-emmer-methode" (één wasemmer met shampoo, één spoelemmer met schoon water), plaats je het Washboard in de spoelemmer. Daar strip je de washandschoen immers van al het opgenomen vuil voordat je hem weer in de schone shampoo-emmer doopt.
Ja, ontzettend eenvoudig. Je schuift de onderkant van het Washboard over de opstaande randen van het Grit Guard rooster en klikt het vast. Wil je de emmer opbergen of stapelen? Dan klik je het Washboard er net zo makkelijk weer af.
Als je enkel een rooster op de bodem hebt, moet je met je hand en arm helemaal verticaal tot aan de bodem van de emmer reiken en daar over de bodem wrijven. Het Washboard staat schuin omhoog. Dit werkt niet alleen een stuk ergonomischer en sneller, maar zorgt er ook voor dat je de washandschoen met een natuurlijke strijkbeweging grondig van vuil ontdoet.
1 - 3 of 11 reviews
Washboard
Ik gebruik deze in de Monello emmer (13 liter). Wat is deze washboard fijn. Washandschoen kan je heel makkelijk schoon krijgen tijdens het afspoelen.
Aanvulling
Ik had van Monello al de emmers met Grid Guard gekocht. Maar merkte bij gebruik dat ik natte mouwen kreeg. Met deze Washboard geen probleem meer.
Goede toevoeging
Goede toevoeging in de Monello Grit roosters, je hoeft niet meer diep de emmer in om je washmitt te reinigen. Aardig aan de prijs voor een stukje kunststof maar ik doe niet meer zonder
Shared on our socials.