Super Slick & Wax - 473ml
- Speciale wax formule voor de koude maanden
- Voegt een waxlaag toe tijdens het wassen
- Geschikt voor een foamgun
Deze formule is speciaal ontwikkeld voor de koude herfst- en wintermaanden. Het voegt tijdens het wassen een waxbescherming toe aan je auto! Uiteraard kan deze shampoo ook in de lente of zomer gebruikt worden als je je bescherming tijdens het wassen snel wilt aanvullen.
Super Slick & Wax reinigt voorzichtig met veel glijmiddelen, weekmakers en wax. De shampoo schuimt ook nog eens uitzonderlijk goed!
Deze shampoo is tevens geschikt voor foamguns!
| Product number: | PB-SW16-1 |
|---|
- Bevat Carnauba wax
13 - 3 of 39 reviews
Aanbevolen
Top shampootje, Net zoals Niels besteld voor de wintermaanden, Zit idd niet een hele bijzondere geur aan, maar ja daar koop je hem ook niet voor. Doet uitstekend zijn werk, reinigt goed en laat zoals belooft een wax laagje achter die goed te zien is als het geregend heeft. Iets minder zuinig in gebruik als de PB SSS, en schuimt minder. Winter aanrader. 4 sterren ivm met het minder zuinig gebruik.
Uitstekend
Zeer goede shampo! Geeft net niet zo`n glans als de gold class van meq maar deze vult wel mooi je wax laag op(is gelijk te zien als het heeft geregent). Ideaal geschikt voor snelle wasbeurten tussen door. geur vind ik niet heel bijzonder vergeleken met anderen producten van pbw. Verbruik: 7,8 ml met 1 liter water.
Topkeuze
Deze shampoo besteld en dan voornamelijk voor gebruik in de wintermaanden. Ben zeer tevreden over deze shampoo. Reinigt uitstekend en laat een mooie glans achter door de wax die er aan toegevoegd is. Voor een "snelle" wasbeurt is deze ook geschikt. Shampoo ruikt tevens heerlijk.
Shared on our socials.