- 4-seizoenen ruitensproeiervloeistof
- Voorkomt vegen door insectenresten
- Verwijdert vervuiling snel
- Hoge concentratie
De Autoglym Screenwash is een 4-seizoenen ruitensproeiervloeistof die een aantal belangrijke voordelen oplevert. Het voorkomt vegen door insectenresten, verwijdert vervuiling snel en door de hoge concentratie is het economisch in gebruik.
Wie heeft nog nooit de ervaring gehad van een sterk besmeurde voorruit door straatvuil of insecten die maar niet willen verdwijnen, hoe vaak je ook probeert ze weg te sproeien? Helaas zijn sommige ruitensproeiervloeistoffen niet veel meer dan gekleurd water! Autoglym vindt dat een betrouwbare, werkzame ruitensproeiervloeistof essentieel is voor de rijveiligheid.
Let op! Mengverhouding voor de wintermaanden is 1:4, 1:2 of 1:1!
Inhoud: 5 liter
| Product number: | 945290050 |
|---|
1 - 3 of 6 reviews
Top met een kanttekening
Toch wel de fijnste ruitenwisservloeistof die je kan kopen. Wel kwam er een jerrycan aan met een litertje minder want de dop was niet helemaal aangedraaid. Zonde van het toch erg prijzige goedje… @Carclean, mogelijk even de doppen nalopen alvorens te verzenden?!
Doet precies wat het beloofd
Geconcentreerd dus ook te verdunnen en dat is voor de meeste omstandigheden ook goed. Heeft geen te sterke geur, ontvet voldoende en kan makkelijk de gebruikelijke vervuiling aan. Is vriendelijk voor wax en andere bescherming en droogt zelden vlekkerig op.
Autoglym Screenwash - 5 liter
De Screenwash van Autoglym ruikt lekker en doet zijn werk goed Zelf verdelen per weer seizoen staat netjes vermeld op de achterkant. De jerrycan zat netjes verpakt in een extra gesealde zak tegen het lekken hier was ik blij verbaast over dit zie je niet gauw bij online bestellingen.
Shared on our socials.