Product information
De Gyeon Q²M QuickDetailer is een zeer veelzijdige detailer voor het lakwerk van je auto. Gemakkelijke spray on, wipe off formule. Met glansversterkende ingrediënten en laat een glanzende en gladde finish achter. Perfect om na het wassen de laatste druppels en vlekjes te verwijderen of bijvoorbeeld op een autoshow of meeting vingerafdrukken en stof te verwijderen. Tast coating of wax niet aan.
Tip: gebruik Q²M QuickDetailer als drooghulp tijdens het drogen van je auto. Het droogproces wordt hierdoor nog makkelijker en je verbetert de finish terwijl je de auto droogt.
| Product number | GYQD05 |
|---|---|
| Additional features | Protective |
| Additives | Carnauba wax |
| Concentration | Ready to Use |
| Suitable for application | Drying help, Removing Bird Droppings |
| To be applied wet | Yes |
| Volume | Medium (401ml - 750ml) |
Product reviews
Fijne QuickDetailer
Ik heb de shampoo van dit merk aangeschaft en na tevredenheid gebruikt, toen ook deze QuickDetailer besteld.
Ruikt een beetje zoet maar heel subtiel. Geeft een mooie frisse matte look aan zowel mijn lederen stuur als dashboard en stoffen delen van de deuren.
Net wat fijner dan zijn keramische broertje
Zoals in titel vermeld: net wat prettiger detailspray in vergelijking met de Ceramic Quick Detailer.
Meer glans, een beduidend gladder oppervlak en gemakkelijker te verwerken zonder strepen of waas achter te laten.
Top Product
Dit is de eerste quick detailer die daadwerkelijk geen strepen achter laat of waas. Kortom dikke aanrader
Shared on our socials.