- Ideale voorbereiding vóór het waxen
- Maakt fijne krassen minder zichtbaar
- Verrijkt de kleur van de lak
- Geeft een schitterende spiegelglans
Deze pre-wax glaze maakt fijne swirls minder zichtbaar, om zo een diepe hoogglans wetlook achter te laten. Ultimate Polish verdiept ook de kleur, vooral op donkergekleurde lakken, en geeft de lak een ongelooflijk schitterende spiegelglans. De ultieme stap vóór Meguiar’s® Ultimate Wax!
| Product number: | G19216 |
|---|
2 - 3 of 8 reviews
Weer een nieuwe auto
In twee uurtjes had ik van een doffe bak een spiksplinternieuwe bolide voor onze deur. Dat maakt auto poetsen dan leuk
Moeilijk te verwerken, hard poetsen
Ik had altijd Black hole of White diamond van Poor Boy. Voor de donkere en lichte auto. Dat kon je mooi inwrijven, en naderhand de hele auto licht uitwrijven, zonder al te veel wrijfwerk. Maar deze blijft maar strepen geven, en je moet echt hard werken om de lak glanzend te krijgen en het spul ingewreven. Dus stap ik weer terug op Poor Boy.
Top spul
Heb een zwarte Fiat Punto met een doffe lak en vol krassen en swirls helemaal getransformeerd met dit schitterend middel in combinatie met de Ultimate Compound. De wagen blinkt zoals ik het nog nooit eerder heb gezien.
Shared on our socials.