Bead Maker Paint Protectant - 473ml
Detailers review
- Easy to use, works like a detail spray
- Safe on almost any surface
- Leaves a silky-smooth, water-repellent layer
- And yes, that scent… insanely addictive!
- Drying time is long: at least 8 hours, so not ideal in unpredictable weather
- Attracts dust during the first few hours
- Used too much? You’ll get spots or streaks (“high spots”)
De Bead Maker Paint Protectant maakt het beschermen van je auto sneller en gemakkelijker dan ooit tevoren. Bead Maker maakt gebruik van unieke polymeren die veilig te gebruiken zijn op elk exterieur oppervlak van je auto, zowel nat als droog.
Wat Bead Maker anders maakt, is dat het zich hecht aan het lakoppervlak van een voertuig. Het bouwt via een uniek maar ingewikkeld chemisch proces een hydrofobe, duurzame beschermingslaag op.
Bead Maker geeft ook UV-bescherming dankzij een combinatie van UV-filters en UV-stabilisatoren.
| Product number: | PS-C250P |
|---|---|
| Consistency: | Liquid |
Let op: minimaal twee uur droog houden na verwerking.
9 - 3 of 47 reviews
Super product
Gebruikt op mijn 2 weken oude auto. 1. Gewassen met dodo juice born to be wild 2. Gewaxt met dodo juice purple haze en dan 1 dag gewacht voor de wax te laten harden 3. Bead maker gebruikt op een natte auto (ochtend dauw) en dit product is fantastisch. Eerst erover met een waffle doek om het peoduct mooi te verdelen en daarna uitgebuft met een dikke microvezel. 4. Geniet van een gigantische slickness
Topspul
Fijne toplaag met ongeëvenaarde “slickness”, nog beter dan Angelwax QED. Hecht als toplaag op zowel wax als keramische coating. Ik gebruik het product na elke wasbeurt (om de 3 weken) om mijn keramische coating goed te houden. Glans is prachtig. Goede prijs, zeker voor 3,5L
superglad , superglans, vuil hecht minder goed
Auto is van nieuw van mei 2020. Product doet wat het beloofd. Auto eerst gefoamed met artico magico van Monello, dan gewassen met Ultimate wash & wax Mequiars, daarna beadmaker ruim aangebracht op droge lak en beetje op MF en met droge MF afgeveegd. De lak voelt onmiddellijk superglad en geeft een schitterende glans die versterkt na enkele uren curen. Standtijd lijkt me niet zo lang, zeker wel 4 weken bij auto in veranderlijk weer en die ook altijd buiten staat. Bij de volgende wasbeurt ging het vuil verwijderen wel gemakkelijker. Ik zou het niet op de voor- en achterruit gebruiken, dit geeft continue strepen bij het gebruikt van de ruitenwissers.
Shared on our socials.