Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Product categories

Super DoubleCoat Wax No. 476S - 255g

Art. nr. CO-476
More info.

De Collinite Super DoubleCoat Wax476 overtreft gegarandeerd elke andere wax in glans en duurzaamheid! Daarom noemt Collinite het ook wel de 'permanente autowax'. Super DoubleCoat Wax #476 is een pasta-wax met de eigenschappen van een sealant. Een goed aangebrachte laag beschermt maandenlang tegen regen, zout, vervuiling, insecten en UV-straling. De enorme duurzaamheid wordt slechts door een paar selecte sealants geëvenaard, maar Super DoubleCoat Wax is een wax. Als je houdt van het aanbrengen en het uiterlijk van een carnaubawax, maar je wilt de duurzaamheid die bij een sealant hoort, dan ben je bij de Super DoubleCoat Wax aan het goede adres!

Super DoubleCoat Wax is een dikke carnaubawax in een blikje, net zoals de klassieke pasta-waxen 40 jaar geleden. Hierdoor straalt het klassieke kwaliteit uit en dit wordt ook waargemaakt door de lange beschermduur op de lak! Super DoubleCoat Wax is een populaire keuze voor lakbescherming in de winterperiode. De langhoudende bescherming staat zijn mannetje tegen pekel en ijs zoals geen andere wax of sealant!  

Product number: CO-476
Consistency: Solid / Paste

At a glance: reviews summarized!

Collinite 476 biedt makkelijke verwerking, diepe glans, uitstekende waterafstotendheid en lange duurzaamheid; zuinig in gebruik en ideaal voor winterbescherming en velgen. Minder geschikt voor kunststof (witte waas) en dun, paneel-voor-paneel aanbrengen is aan te raden.

What you think.

Reviews


In a nutshell
Collinite 476 biedt makkelijke verwerking, diepe glans, uitstekende waterafstotendheid en lange duurzaamheid; zuinig in gebruik en ideaal voor winterbescherming en velgen. Minder geschikt voor kunststof (witte waas) en dun, paneel-voor-paneel aanbrengen is aan te raden.

5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.

3 - 3 of 32 reviews

Fijne stevige wax.

Korte tijd in gebruik maar na een paar wasbeurten blijft de wax nog steeds voelbaar.Opbrengen vergt wat spier inspanning omdat de wax echt vast is kwa substantie,niet teveel opbrengen.Mooie diepe glans en voelbaar glad resultaat.

Mark - 31/08/2023

Eens iets anders dan de 915.

Deze wax in de aanbieding besteld> ik gebruik de 915 van Collinite al jaren. Tja.. als je gewend bent met Collinite te werken liggen de verwachtingen hoog. Uitgetest op onze metallic zwarte auto. Glans prachtig (iets minder warm dan de 915), verwerking iets moeilijker. Dit is een volledig hybride was en de 915 bevat meer carnauba. Je merkt dat dit een harde was is die snel droogt. Devies; per paneel verwerken, DUN smeren (en dan bedoel ik ECHT dun) en niet langer dan 2 minuten laten zitten. Maar dat is ook zo bij de 915. Als je die trucs van dit merk kent beleef je hier enorm veel plezier aan. Eigenlijk wil ik geen ander merk meer dan Collinite. (Ik vind de Fusso niet fijn, te vettig en ook qua verwerking stemt hij mij niet tevreden.) Voor ervaren detailers is dit naast de 915 een kwaliteitsproduct pur sang!

Ruttie85 - 23/09/2020

Top Wax

Dit was voor mij de eerste keer dat ik met wax werk. Na een hoop reviews deze wax besteld en zeker de moeite waard. Top wax maar niet te lang laten zitten want dan moet je flink boenen. Ik ben benieuwd hoe lang de wax blijft zitten.

Robin - 01/12/2017

Shared on our socials.

Our #CleanRiders in action

Skip product gallery

Topping voor dit product na een wasbeurt

Collinite
Insulator Speed Wax - 473ml
  • Snelle spraywax als topping te gebruiken
  • Perfect voor onderhoud van Collinite 845, 476S of 915
  • Maandenlange bescherming
  • Zuinig in gebruik
€ 18.99
In stock