Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Product categories

Q² CanCoat EVO - 200ml

Art. nr. G-CC-E-200
More info.

GYEON Q² CanCoat EVO bevat een nieuwe formule met verbeterde duurzaamheid, is gemakkelijker te verwerken en is in de juiste omstandigheden ook buiten aan te brengen. 

Q² CanCoat EVO is de meest gemakkelijke coating verkrijgbaar. De eerste "Spray on, Wipe off"-coating, maar wel met een volwaardige SiO2-coating. Q² CanCoat zorgt voor een betere wetlook en glans op donkere kleuren en meer reflectie op lichtere lakken. 

Ongeevenaard waterafstotend
Q² CanCoat EVO biedt ongeëvenaarde vuil- en waterafstotendheid tot wel 12 maanden/15.000km. Daarnaast biedt Q² CanCoat EVO bescherming tegen uv-straling, sterke chemicaliën, vogelpoep en pekel, en voorkomt het oxidatie. 

Non-Aerosol Versie
Deze nieuwe versie zonder houder op druk is beter bestand tegen verstoppingen. Lees goed de instructies op de verpakking en fles. Reinig de sprayer altijd direct na gebruik en doe het metalen dopje weer terug op de fles. Indien dit niet gebeurt zal de spraykop na 48 uur defect raken. Er wordt één reserve spuitkop meegeleverd voor het geval je dat een keer vergeet. 

Gratis microfiberdoek
Bij deze versie van de Q² CanCoat EVO wordt een mooie, gratis microvezeldoek meegeleverd!

Product number: G-CC-E-200
  • 200 ml
  • Duurzaamheid: tot 12 maanden/12.000 km
  • 2 spraykopjes
  • Microvezeldoek

  1. Was de auto met een sterke shampoo.
  2. Daarna het lakwerk reinigen en/of polijsten.
  3. Vervolgens ontvetten met Q²M Prep.
  4. Breng Q² CanCoat EVO paneel per paneel aan en neem het direct af, totdat je een hoogglans resultaat hebt.
  5. Wrijf het paneel nogmaals na met een schone doek om er zeker van te zijn dat je niets vergeten bent af te nemen.

  • Q² CanCoat EVO is volledig uitgehard na 24 uur.
  • Optioneel: behandel de auto met Q²M Cure voordat de wagen naar buiten gaat. Vermijd sterke reinigers in de eerste week na het aanbrengen.
  • Werk altijd in een geventileerde ruimte en draag persoonlijke bescherming. Niet aanbrengen in direct zonlicht. Altijd verwerken op een koel oppervlak.
  • Na gebruik altijd direct afsluiten met de schroefdop, niet de sprayer erop laten zitten!

What you think.

Reviews


5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.

5 - 3 of 19 reviews

Gyeon cancoat evo

Had de auto compleet gepolijst met menzerna 2500, ontvet met prep, auto behandelt en na 48h de gyeon cure erover heen, heeft een week binnen gestaan, en alsnog door toedoen van een derde water ingebrand

Maurice/welmoed - 26/08/2023

Top product voor een econische prijs

De coating aangebracht na een grondige wasbeurt, de garage in, gedroogd met een Metravac blower en restje met een droogdoek. Daarna de hele wagen ontvet met Prep en na het eten nog een 2e keer met Prep om daarna een kleine stukken CanCoat Evt aan te brengen met de witte microvezeldoek en afgenomen met The Collection Allround & coating microvezeldoek.

Alexander - 03/08/2023

De ideale coating

Na een perfecte decon en polijstsessie is het heerlijk om deze coating aan te brengen. Makkelijk en met een verbluffend resultaat.

Tomas - 23/03/2023

Shared on our socials.

Our #CleanRiders in action