Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Product categories

Back to Black (Naturally Black) Tire Shine - 710ml

Art. nr. 06924-1
More info.

Back to Black -Naturally Black Tire Shine geeft uw banden een exclusieve hoogglans afwerking en beschermt in één stap. Het spettert niet.

Bevat een uniek UV-filter tegen uitdroging van het rubber en trekt vuil niet aan.

Product number: 06924-1
Consistency: Liquid

H304: May be fatal if swallowed and enters airways.
Health hazard: Serious health hazard

At a glance: reviews summarized!

Users find the tyre spray easy to apply, leaving a natural matte-to-satin finish without a greasy look and restoring tyres' appearance. Many praise results and longevity, but several report unreliable sprayers that break after few uses and occasional staining on porous driveways.

What you think.

Reviews


In a nutshell
Users find the tyre spray easy to apply, leaving a natural matte-to-satin finish without a greasy look and restoring tyres' appearance. Many praise results and longevity, but several report unreliable sprayers that break after few uses and occasional staining on porous driveways.

5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.

2 - 3 of 7 reviews

Aanbevolen

Paar weken terug gekocht als vervanging van mijn Turtle versie. Voor mij een nieuw product, dus moest even afwachten wat het zou zijn. Bij het spuiten op de banden kan je mooi kiezen voor de mate van spuiten: smalle of brede besprenkeling en dat was een aangename verrassing. Het goedje geurt iets van terpentine en dat was een verrassing. Besprenkelen gaat makkelijk en is licht vet wat je makkelijk van je velgen kan poetsen als die toch nat worden. De banden lijken weer als nieuw. Even afwachten hoe goed het goedje hecht op de banden na een regenbui. Enig minpunt: op het moment dat ik de 4e band wil inspuiten gaat de pomp kapot. Nu op zoek naar nieuwe spray/pomp.

Sanny - 09/07/2013

Gemiddeld

Pffff... das een fluitje van een cent, zo klaar met de banden, even spuiten, doek erover en done. Is licht vettig op de handen, op de banden een natural look en niet vet, nu nog even wachten op de duurzaamheid. Voorlopig een mooi product !!!

benzman - 19/08/2011

Beoordeling

Nu moet ik allereest even zeggen dat ik niet een goede vergelijking kan maken met andere banden producten omdat ik deze nog niet heb gebruikt. Het product werkt erg fijn, eben sprayen, laten intrekken en uitpoetsen. De band ziet er weer als nieuw uit, mooi mat zwart zonder een neppe look. Nog een voordeel is dat je er geen smerige handen van krijgt. Als ik deze flacon op heb weet ik bijna wel zeker dat ik deze weer ga kopen.

Dhr. Rients Dijkman - 23/05/2011

Shared on our socials.

Our #CleanRiders in action