- Makkelijk te gebruiken als Wet Coat én Spray Sealant
- Geschikt voor zowel droge als natte oppervlakken
- Verbeterde formule biedt een nog sterker parel- en glans effect
- Toepasbaar op glas, wraps en PPF
Nanolex SiSplash - Directe glans en bescherming
Nanolex SiSplash is een uiterst effectieve en snelle verzegeling voor wie zijn auto efficiënt wil beschermen. Dit product is speciaal ontwikkeld om direct te hechten aan zowel natte als droge oppervlakken, waardoor het ideaal is voor snel gebruik na een wasbeurt. Het creëert onmiddellijk een waterafstotende laag en zorgt voor een diepe, reflecterende glans.
Het product is veilig te gebruiken op lak, velgen, glas en kunststof. Een groot voordeel is de veelzijdigheid; het werkt uitstekend als zelfstandige bescherming, maar ook als perfecte 'boost' voor bestaande coatings of waxlagen. Hoewel de standtijd korter is dan bij een volledige keramische coating (tot 3000 km of 3 wasbeurten), wint dit product het op puur gebruiksgemak en snelheid. Let wel op dat het product niet mag opdrogen op het oppervlak om vlekken te voorkomen.
| Product number: | NXSiSplash-750ml |
|---|---|
| Consistency: | Liquid |
Zorg ervoor dat het voertuig grondig is gewassen en vrij is van vuil.
Nat gebruik: Spray het product spaarzaam op de natte panelen. Laat het maximaal 1 minuut inwerken, maar laat het niet opdrogen. Spoel direct grondig af met een zachte waterstraal (geen hogedruk).
Droog gebruik: Spray 1 tot 2 keer op een schone microvezelpad of doek. Verdeel het product gelijkmatig over één paneel per keer.
Wrijf het paneel direct na met een schone, droge doek tot er geen strepen meer zichtbaar zijn.
Bij nat gebruik: droog de auto na het afspoelen volledig met een droogdoek.
Tips
Gebruik dit product nooit in direct zonlicht of op hete oppervlakken, dit voorkomt dat het product te snel droogt en vlekken achterlaat.
Bij nat gebruik is het essentieel om zeer grondig na te spoelen zodat er geen productresten achterblijven in naden of kieren.
7 - 3 of 24 reviews
SiSplash werkt super
Als sample gekregen bij een bestelling. Ik gebruik het als onderhoud van de waxlaag. Aanbrengen als de auto schoon is en nog nat. Zuinig opbrengen en daarna afspuiten met Hogedrukreiniger. De droogdoek werkt nu nog beter en de glans en feel is erg mooi. Nog meer waterafstotend geworden
Geweldig product
Ik gebruik regelmatig de si3d maar dit is een dag werk om aan te brengen. Maar sinds ik sisplash gebruik in combinatie met washcoat is voor mij een coating overbodig geworden. Ik ben alvast heel tevreden.
SiSplash een blijvertje
Product nat aangebracht op 2 zwarte auto's en ze zien er perfect uit. Blijft ook geen druppel water op liggen. Standtijd nog niet bekend. Ook even geprobeerd op de glazen douchewand, tot op heden hier tevreden over.
Shared on our socials.