- Verwijdert eenvoudig vuil en insecten
- Laat een waterafstotende laag achter
- Milieuvriendelijke, eco-formule
Soft99 Glaco De Cleaner - Voor glashelder zicht en optimale bescherming.
Glaco De Cleaner is een veelzijdige glasreiniger die moeiteloos vuil, vogelpoep en insectenresten van autoruiten verwijdert. Dit product reinigt niet alleen streeploos, maar laat direct een waterafstotende laag achter. Hierdoor glijdt regenwater vanaf een snelheid van 60 km/u gemakkelijk van de ruit, wat het zicht en de veiligheid aanzienlijk verbetert.
Naast de reinigende werking fungeert het middel als een booster voor bestaande Glaco-coatings. Door regelmatig gebruik blijft de waterafstotende eigenschap langer behouden. In de winter helpt de unieke formule bovendien bij het voorkomen van vastgevroren ruiten, waardoor ijs en rijp zich minder snel hechten aan het glasoppervlak.
| Product number: | S99-04111-05 |
|---|
- Goed schudden voor gebruik. Draai de nozzle naar "ON".
- Spray het product van een afstand van 15-20cm op het glas. Gebruik je het product aan de binnenkant van de auto, dan via een doek verdelen.
- Neem het glas af met een doek terwijl je het product verspreidt.
At a glance: reviews summarized!
Zeer gebruiksvriendelijke, streeploze glasreiniger die vuil en insecten effectief verwijdert, waterafstotend werkt en bestaande ruitencoatings een boost geeft — ideaal voor exterieur glas en helmvizieren. Snel aan te brengen en makkelijk te verwijderen.
3 - 3 of 13 reviews
Valt echt tegen
Ik heb me echt suf gepoetst om de voorruit schoon te krijgen van binnen. Er blijft constant een waas achter. Uiteindelijk een professionele autowasstraat mijn ruit laten reinigen om dit eraf te krijgen.
Top
Fijne ruitenreiniger die bestaande ruitencoating niet aantast maar zelfs een boost geven.
Top product
Fantastisch om het aan te brengen en gemakkelijk te verwijderen nadien, zonder strepen of achterlaten van residuen...
Shared on our socials.