Skip to main content Skip to search Skip to main navigation
Product categories

Raffini Mezzo Polish - 250ml

Art. nr. MRM0102
More info.

Raffini Mezzo by Monello is a micropolish, suitable for treating weathered surfaces, light scratches and wax scratches. Raffini Mezzo works exceptionally quick and efficient. This polish is suitable for any paintjobs, even on today's scratch-resistant and ceramic surfaces. The Raffini Mezzo does not contain any 'fillers'. For best results, the surface should be post-treated with the Raffini Finale. The Raffini Mezzo polish can be processed with the hand, Dual Action or rotary polisher.

 

Product number: MRM0102

EUH066: Repeated exposure may cause skin dryness or cracking.
EUH208: Contains 1,2-benzisothiazool-3(2H)-on; 1,2-benzisothiazoline-3-on (2634-33-5). May produce an allergic reaction.
EUH210: Safety data sheet available on request.

What you think.

Reviews


5 stars

4 stars

3 stars

2 stars

1 star

Please enter at least 5 characters.
Please enter at least 40 characters.

1 - 3 of 26 reviews

Super!

Werkt zoals het moet, zoals omschreven en de info in de winkel, blij mee, aan te bevelen!

NvH - 05/04/2025

Zeer goede polish

Heb met mijn camper een licht contact gehad met de spiegel van een vrachtwagen, er zat dus een flinke streep van voor naar achter, advies gevraagd bij het Cleanteam wat te kunnen gebruiken. Het advies was Raffini Mezzo Polish en de benodigde doek en pad, en na een uurtje was de streep verdwenen . Fantastisch spul om de vlekken en strepen weg te krijgen. Top.

John - 21/11/2024

Fijne polish met een mooi resultaat.

In het verleden al wel eens gebruikt met handpads maar nu ook op de dual action polijstmachine. Prima aan te brengen zowel handmatig als excentrisch. Het haalt lichte oppervlakkige krassen weg op de auto of de bumper waar bijvoorbeeld de Scratch X geen resultaat biedt. Dit wel i.c.m. een medium pad. Met een hardere pad is het resultaat op sommige krassen zelfs beter. Voor de echte diepe krassen heb je eigenlijk een polish nodig met een grotere cutting factor, maar dit is echt wel een fijne voor lakken welke wat aandacht kunnen gebruiken. Vergeet niet om hierna een wax aan te brengen.

Marco - 06/07/2024

Shared on our socials.

Our #CleanRiders in action

Skip product gallery

Alternatieve producten

Nanolex
Medium Cut Polish - 250ml
  • Eénstaps polijstmiddel met hoge glansgraad
  • Bevat geen siliconen, fillers of waxen
  • Geschikt voor Dual Action en Rotary's
  • Stoft nauwelijks
€ 16.99
Nearly sold out
GYEON
Q²M Compound - 1000ml
  • Professionele compound voor het verwijderen van krassen
  • Makkelijk te verwerken
  • Stofarm
  • Siliconenvrij
€ 48.99
In stock
Menzerna
Medium Cut Polish 2200
  • Medium polish met wat meer 'bite'
  • Stofarm en makkelijk af te nemen
  • Handmatig en machinaal te verwerken
  • Siliconenvrij
From
€ 12.99
Menzerna
Medium Cut Polish 2400
  • Medium polish geschikt voor oudere en compleet uitgeharde lakken
  • Geeft van alle medium polishes van Menzerna de meeste glans
  • Gemakkelijk in gebruik en stofarm
  • Siliconenvrij
From
€ 13.99
Menzerna
Medium Cut Polish 2500
  • Klassieke medium polish met goede correctie en uitstekende finish
  • Kan 2500 grit schuurkrasjes verwijderen
  • Makkelijk af te nemen en stoft nauwelijks
  • Siliconenvrij
From
€ 12.99